Genesis.ee

Show agency

Meist

Show agentuur «Genesis» - üks moekamatest ja stiilsematest tantsustuudiotest Eestis. Pakume laia valikut stiile: kas rütmiline salsa, peo- või idamaine tants, igaüks leiab seda mida ta tahab. Samuti õpetame koreograafia loomist ja lavastamist erinevate ürituste ja pühade jaoks. Oleme sagedased külalised, järgmistel sündmustel üle Eesti: Ollesummer, bikefest, Narva ja Narva-Jõesuu päevad. Samuti meie patronaaži all korraldatakse igakuine tantsu üritus „Salsa party“ AveNue restoranis Narvas.

Meie kollektiivil on enam kui viieteistkümne-aastane ajalugu.

Selle lühikese aja jooksul meil õnnestus tantsida mitte ainult tähtsamatel sündmustel Eestis, vaid ka esindada oma riiki välismaal festivalides: Ida-Virumaa päeva Soomes, Eesti päevad Peterburis ja paljudel teistel imelistel sündmustel. Meil on korduvalt antud mainekaid kohti olulistel võistlustel, nagu näiteks: "ShowDance".

Meil on hea meel, et oleme võimelised maalida paljude inimeste elusid. Oleme uhked, et saime õpetada kunstikeelt paljudele juba edukamatele tantsijatele. Ja me tahame sellega jätkuvalt tegelda.

Katrin Noorkõiv
Tantsujuht